Tag: 60 mln leke

Durrës, i zhvati 60 mln lekë 30 vjeçarit, arrestohet mashtruesja

Një vajzë 27 vjeçare ështe arrestuar nen akuzen e mashtrimit. Ngjarja ka ndodhur ne Durres. Specialistët e Seksionit kundër Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë...