Basha takim me drejtuesit lokalë të PD, porosia që ju dha

0Shares
0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi këtë të hënë një takim me krerët e degëve të PD-së.

Basha iu ka kërkuar drejtuesve lokalë të PD të përqëndrohen në gjetjen e problematikave që janë hasur gjatë procesit zgjedhor dhe atij të votimit dhe numërimit.

Në mbledhje, kreu i PD-së ka përsëritur qëndrimin se zgjedhjet nuk ishin të ndershme, e për këtë, ai fajësoi PS-së, për të cilëm tha se përdori institucionet shtetërore për manipulimin e tyre. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje