Tension në Kavajë, qindra demokratë presin Bashën te zyra ku u qëllua i riu demokrat

0Shares
0

Me qindra demokratë janë mbledhur këtë mbrëmje para zyrës elektorale ku mbeti i plagosur 27-vjeçari Bledar Okshtuni.

Ndriçim Jonuzi plagosi me armë zjarri të riun, brenda në zyrë ndërkohë që i pranishëm ishte edhe një polic, siç deklaroi kandidatja e PD në Kavajë, Grida Duma.

#LulzimBasha #LIVE – Në Kavajë #Voto9PD #ShqipëriaFITON

#LulzimBasha #LIVE – Në Kavajë #Voto9PD #ShqipëriaFITON

Posted by Lulzim Basha on Monday, April 19, 2021

Mbështetësit janë duke pritur kryedemokratin Lulzim Basha i cili është nisur menjëherë drejt qytetit të Kavajës sapo u njoftua për ngjarjen.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje