VIDEO/ Ulet avioni i parë në aeroportin e Kukësit

0Shares
0

Është ulur në orën 15.50 të së dielës së 18 prillit avioni i parë në aeroportin ‘Zajed, flatrat e veriut”, të Kukësit. Aeroporti po vinte nga Londra dhe pas një ndalese në Rinas ku mori Kryeministrin Rama dhe me pas fluturoi për në Kukës. a.b

✈️Kukës – Në Aeroportin e Ri Ndërkombëtar "Zayed, Flatrat e Veriut"🇦🇱😍

✈️Kukës – Në Aeroportin e Ri Ndërkombëtar "Zayed – Flatrat e Veriut"🇦🇱😍

Posted by Edi Rama on Sunday, April 18, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje