Rama niset për Kukës me avionin treçereku bosh që erdhi nga Londra

0Shares
0

Avioni i Air Albania ka marrë në Rinas Kryeministrin Rama dhe më pas është nisur për në Kukës, një udhëtim që zgjat me pak se 20’.
Avioni i Air Albania që erdhi nga Londra ka fare pak udhëtarë. Edhe pse udhetimi ka qënë gratis kësaj here shumë persona kanë refuzuar të jenë mall elektoral për Ramën qoftë edhe për disa çaste.
Më poshtë është video dhe foto nha avioni që u ul në Rinas.

Nga Aeroporti “Nënë Tereza” drejt Kukësit në Aeroportin Ndërkombëtar të "Zayed Flatrat e Veriut", me pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra🤜😉🤛

Nga Aeroporti “Nënë Tereza” drejt Kukësit në Aeroportin Ndërkombëtar "Zayed – Flatrat e Veriut", me pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra 🤜😉🤛

Posted by Edi Rama on Sunday, April 18, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje