VIDEO/ Basha mbërrin në Tropojë, përmbyll udhëtimin nga jugu në veri në një ditë

0Shares
0

Posted by Lulzim Basha on Saturday, April 17, 2021

Kryetari i PD, Lulzim Basha mbërrin në Tropojë duke shënuar rekord elektoral, pas një udhëtimin nga Saranda duke kaluar në 9 qytete, simbolikë e vëçantë m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje