Bardh Spahia takim me gratë dhe vajzat në Velipojë: Fokusi ynë është ekonomia

0Shares
0

Kandidati i PD oër Shkodrën Bardh Spahia mori nga gratë dhe vajzat e Velipojës mbështetjen e tyre oer ndryshimin në 25 Prill. “Në 25 Prill kemi shansin të kthejmë Shqipërinë në shinat e duhura. Ku e keni provusr vetë në këto 8 vjet se dështimi i Edi Ramës ju ka sjellë boshatisje të xhepave, ka bërë që fëmijët tuaj të largohen. Prandaj, në fokusin kryesor të programit tonë është ekonomia, është familja, është gruaja. Le të fokusohemi tek e ardhmja, këto ditë t’i shfrytëzojmë maksimalisht, le të bindim sa më shumë njerëz të bashkohen me ndryshimin e madh, i cili është i pashmangshëm. Vetëm kështu do të rikthejmë shpresën tek rinia jonë dhe qytetarët tonë.”- tha Bardh Spahia në tskimin me gratë e Velipojës. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje