Manastirliu zgjeron qëllimin e bllokimit në Rinas: Nxitje e rrëmujave në prag të zgjedhjeve

0Shares
0

#ShqipëriaBuzëqesh🌼

Edhe ministrja e Shëndetësise ka versionin e vet për bllokimin e Rinasit teksa thotë se Isjtr tentativë çmendurake për bllokimin e fushatës së vaksinimit dhe nxitjen e rrëmujës në prag të zgjedhjeve.

Ministrja e bëri deklaratën në Rinas ndërsa priten 100 mijë vaksina kineze sinovac.

“Aeroporti Nënë Tereza – Me një ditë vonesë për shkak të tentativës çmendurake për bllokimin e fushatës së vaksinimit dhe nxitjen e rrëmujës në prag të zgjedhjeve, mbërrijnë 100,000 vaksina të tjera anticovid.

Më të vendosur se kurrë për të vazhduar me ritme të larta vaksinimin masiv dhe për të garantuar një sezon turistik të lehtësuar e me të ardhura të larta për Shqipërinë”, tha Manastirliu. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje