Kryesia e partisë së Bamkës i bashkohet Velisë. Shikoni këto fytyrat në foto me pinokun. Ta neverisin!

0Shares
0

Kryesia e FRD i bashkohet edhe publikisht fushatës së PS në Tiranë. Partia e Bamir Topit, një zgjatim e drejtorise se konsumatorit në bashkinë e Tiranës, nuk ka  ekzistuar ndonjëherë veçse në ndonjë leje ndërtimi.

Lajmin për shkrirjen e kryesisë së Bamirit me PS e ka bërë vetë Veliaj, bile me një tekst sijur nuk kanë qënë të shkrirë sëbashku.

Shikoni këto fytyrat në foton më sipër me pinokun. Ta neverisin!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje