Shqipëri-Angli, mysafirët në avantazh që në pjesën e parë

0Shares
0

Anglezët rrezikuan fort në minutën e 52. Ishte ndërhyrja e Berishës, portierit qe ia doli të ndalë topin.

Ndërkohë rezultati deri tani është 0-1 në favor të Anglisë në “Air Albania”. Kombëtarja Shqiptare ka pësuar një gol nga Harry Kane.

Trajneri i Kombëtares Edy Reja ka besuar në portë, me shiritin e kapitenit, do të jetë Etrit Berisha, ndërsa në mbrojtje para tij janë zgjedhur Gjimshiti, Ismajli dhe Veseli, ndërsa krahu i djathtë i është besuar Hysajt.
Në vend të Lenjanit, sot nga fillimi i ndeshjes do të luajë Memolla. Mesfusha është “blinduar” me Laçin, i cili do të mbështetet nga Barë dhe Uzuni. Ndërsa sulmi sërish u është lënë Sokol Cikalleshit dhe Armando Brojës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje