Basha merr dhuratë fanelën e Kombëtares me numrin 9

0Shares
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, është mbështetur në mënyrë simbolike  sot nga lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit duke i dhuruar bluzën kuqezi me numrin 9 dhe me emrin Basha.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po ndjek ndeshjen në një lokal të kryeqytetit.

Para nisjes së ndeshjes, ish-futbollisti Andi Lila i dhuroi Bashës bluzën e Kombëtares me nr.9, e firmosur nga lojtarët e komvëtares.

“Tani ka lezet. I morëm edhe masat,”-dëgjohet teksa thotë Basha. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje