Basha, ironi me Ramën: Sa herë ka fushatë, thotë: “Ju japim ujë për të pirë!”

0Shares
0

2013-2021 Asgjë nuk ka ndryshuar!

Posted by Lulzim Basha on Thursday, March 18, 2021

VIDEO/ Basha poston videon: 2013-2021, asgjë nuk ka ndryshuar!!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka postuar një video në lidhje me premtimin e Ramës plr ujin.

Teksti i videos së postuar nga kryetari Basha:

Sa herë ka fushatë, thotë: “Ju japim ujë për të pirë!”
24 orë ujë brenda mandatit të tretë…
8 vjet në pushtet, të isha në vendin e tij, do kisha ikur, do kisha thënë: “Më falni, nuk arrita dot, bëra sa munda, po meqë nuk ju solla dot ujë, unë nuk e meritoj!”
24 orë ujë brenda mandatit të tretë…
Sa herë ka fushatë, thotë: “Ju japim ujë për të pirë!”
24 orë ujë, 24 orë ujë, 24 orë ujë!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje