Shtohen të sëmurët, hapet spitali covid 4, arrijnë të sëmurët e parë

Eshte hapur sot per here te pare spitali covid 4 pas mbushjes se kapaciteteve te 3 spitaleve te tjera per pacientet e infektuar.

Pacientet e pare kane mberritur ne kete spital por nuk jane shume.  Ke video e transmetuar nga nga ministrja Manastirliu tregon jo me shume se 4 paciente nderkohe qe kishte nje grup mjekesh dhe infermieresh mes te cileve edhe shefja e infektivit Najada Coba./DRONI.al/

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/500256030891684/

Ministrja Manastirliu ishte peezente ne spital ku theksoi se spitali ka edhe pajisje te plota per trajtimin e covid. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje