Vritet shqiptari ne Bruksel, enigme arsyet dhe rrethanat

Një shqiptar u vra me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Bruksel. Ngjarja e rende ndodhi ne lagjen Molenbeek ndersa shenjestra ndërroi jetë në vend. Viktima është rreth 38-vjeç.

Policë, prokurorë dhe ekspertë shkuan në vendin e ngjarjes për të mbledhur provat me qëllim për të shkuar në gjurmët e autorit të krimit.

Ende nuk dihet identiteti i shqiptarit dhe pistat mbi të cilat po zhvillohen hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje