Brataj/ Mund të ketë kufizim oraresh dhe mbyllje në fundjavë

Shefi i Urgjencës Skënder Brataj  tha se vendi mund të ketë kufizim oraresh ose mund të mbyllet në fundjavë, nëse vazhdohet me këto shifra.
Në një intervistë për Top Channel, të shtunën, Brataj tha se ende nuk është marrë në shqyrtim mundësia për mbylljen e vendit për disa javë .
“Do të kalojmë ose në kufizim oraresh mbyllje fundjavash ose nëj mbyllje për disa javë sic po e bënë bota, por që nuk e kemi marrë në konsideratë. Duhet të ruajmë një ekuilibër”.
Ai tha se vetëm me bashkëpunimin e qytetarëve mund të shmanget mbyllja e vendit.

/DRONI.al/ l.b

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje