Deputeti i PS infektohet me Covid. Tregon lajmin me foton e veçantë

Ndaje

Ervin Bushati, deputeti i Partisë Socialiste ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale që ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Bushati tashmë i karantinuar, ka publikuar një foto të veçantë me bashkëshorten në të cilën shkëmbejnë një puthje përtej xhamit.

Deputeti ka zgjedhur të mos japë shumë detaje nga infektimi i tij, por nëpërmjet hashtageve të përdorura tregon që është në ditën e katërt të simptomave.

“Dashuri në kohë Covidi. Duke numëruar ditët”, janë hashtage të tjera krah fotos.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje