Covid bllokon institucionet në Gjirokastër

Ndaje

Janë konfirmuar raste të reja me Covid-19 në Gjirokastër. Kryetar i Bashkisë së këtij qyteti, Flamur Golemi rezulton pozitiv me koronavirus, ndërs aka filluar karantinën dhe si rrejdhim edhe bashkëpunëtorët e tij.

Ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe shefi i Komisariatit të Policisë Gjirokastër duke sjellë me këtë rast reduktimin e shërbimeve për qytetarët e Gjirokastrës. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje