Sali Berisha zbulon në do kandidojë për deputet

Ndaje

Pas deklaratës së anëtarit të komisonit të vlerësimit të kandidatëve të PD-së, Genc Ruli, i cili nënkuptoi se Berisha duhet ta jepte vetë dorëheqjen ndryshe do ta lagonte ai, kandidimi i Sali Berishës për deputet ka qenë një çështje shumë e diskutuar.

Berisha ka qenë gjithmonë i rezervuar në daljet televizive për kandidimin, por mbrëmjen e sotme ka konfirmuar se do të jetë kandidat për deputet në një intervistë për gazetarin Roland Qafoku, pa treguar qarkun ku do kandidojë.

“Gazetari: Z.Berisha ju a do jeni sërish kandidat për deputet?                                                                            Berisha: Unë do të jem.
Gazetari: Në cilin qark?                                                Berisha: Mbetet për tu përcaktuar.
Gazetari: Po dëshirën më të madhe ku e keni? Në Tiranë besoj.                                                                              Berisha: Top Secret!”

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje