VIDEO/ Anija e skemes se inceneritoreve po mbytet, askush nuk do te dale pa lagur

Ish deputeti Enkelejd Alibeaj publikon videon ne lidhje me inceneratoret ndersa e ka shoqeruar me nje koment.

“Thonë se minjtë janë të parët që lënë anijen kur ndjejnë ujin.

Anija juaj e “Skemave të inceneratorëve”, po mbytet dhe çdo tentativë për të dalë pa lagur është e pamundur!
Kot e ke që mundohesh të lësh anije me justifikime boshe.

Mos beso më asnjë fjalë nga këta hajdutë”, komenton Alibeaj ndersa sugjeeon te shperndahet video. /DRONI.al/

https://fb.watch/1j_Jm8XNkY/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje