Kapet hajduti i rrjetave te peshkimit

Policia ne Durrës arrestoi në flagrancë nje person qe kishte vjedhur disa here rrjeta peshkimi.

”Policia vuri ne pranga shtetasin E. L., 38 vjeç, banues në Durrës, sepse në periudha të ndryshme kohore u ka përvetësuar rrjeta peshkimi shtetasve A. L., Sh. V., L. K., dhe M. Sh., banues në Qerret, Kavajë”  njoftoi policia e Durresit. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje