Joe Biden testohet për koronavirus.Del rezultati

Ndaje

Joe Biden, Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka rezultuar përsëri negativ në testin për koronavirus.

Reuters raporton që Biden është testuar gjatë së shtunës për të marrë pjesë në fushatën e tij zgjedhore.

Biden dhe Trump kanë mbajtur së fundmi debatin e fundit presidencial, ku prezantuan planet e tyre për udhëheqjen e SHBA-së, nga ku anketat nxorën fitues Biden.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje