Aksident i rëndë në Durrës, Fiat-i godet për vdekje

Ndaje

Nje person mbeti pa jete kete pasdite pasi i godit nga nje makine qe po ecte me shpejtesi.

Ngjarja ndodhi ne fshatin Romanat ne Durres, ndersa nje 70 vjecar vdiq.

“Më datë 10.10.2020, rreth orës 15:35, në Rromanat, shtetasi K.I., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, i seksit mashkull, rreth 70 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme”, njoftoi policia e Durresit. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje