Pyetja enigmatike e Brahimllarit per Elisen dhe lista e shtepive te Kodra e Diellit

Ndaje

Sa shume shtepi ka Elisa e Skenderbeut. Te pakten kete publikoi sot Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari përmes një postimi në Facebook.

“Ato 10 apartamentet te Kodra e Diellit apo më shumë që i ke dhënë me qira, a i di Skënderbeu yt apo jo? Këto si fillim, më vonë do kemi prap por na trego ku i gjete verdhushkat për t’i blerë!”, paralajmëron Braimllari ndersa ka rreshtuar edhe adresat e shtepive.

“Moj Elisa si nuk zure mend! Gjithë jetën mish për top vajte për Skënderbeun tënd! Të është bërë goja si tanku i Vojo kushit!”, vijon Brahimllari.

Me poshte eshte Lista e shtepive rreshtuar nga zyrtari i larte i LSI:

“1-Shtëpi duplex te Kodra e Diellit

2-Apartament 110 metra katrorë tek Kodra e Diellit

3-Apartament 80 metra katrorë në dalje të Kodres Diellit sa kalon Universitetin e New York-ut

4-Apartament tek kompleksi Kristal

5-Lokal 200 metra katrorë tek dera e Kopështit Botanik

Ato 22 mijë metra katror sera na Fier, a i di Skënderbeu yt apo jo?

Po këto tenderat e Ujësjellësit në Ersekë dhe zyrat e Albgazit, a i di?”.

“A të ka ikur shenja e pirunit nga sipër kofsha apo ke vendosur t’i shërbesh Lindës kundër Lalit dhe Taulant Ballës?

Këto si fillim, më vonë do kemi prap por na trego ku i gjete verdhushkat për t’i blerë!”, thote Brahimllari.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje