Hekuran Bregu komandohet ne krye te OFL

Ndaje

Oficeri Hekuran Bregu është komanduar ditën e sotme në krye të Operacionit Forca e Ligjit.
Bregu ka qene nendrejtor ne drejtorine e krimit te organizuar dhe një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të rënda dhe në hetimin kundër krimit  ekonomiko- financiar.

OFL-ja gjatë ditës së sotme është përfshirë edhe  nga një pezullim nga detyra të drejtorit Shkëmbi i culi akuzohet për nxjerrjen e sekreti hetimor si dhe për shpërdorim detyre, pasi ka nxjerrë një informacion të dhënë nga autoritetet gjermane.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje