Së shpejti nënë për herë të dytë, deputetja e PS zbulon gjininë e fëmijës

0Shares
0

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmi u zbulua pak ditë më parë nga disa foto të publikuara në rrjetet sociale gjatë një inspektimi.

Ditën e sotme e ftuar deputetja ka qenë e ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News ku dhe ka zbuluar gjininë e bebit.

Blerina Gjylameti është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali. Kujtojmë që Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje