Covid-19 i merr jetën farmacistit të njohur nga Korça

Ndaje

Covid-19 i ka marrë jetën edhe farmacistit të njohur korçar, Romeo Zallemi.

85-vjeçari ishte infektuar me koronavirus 20 ditë më parë. Ai ishte i shtruar në spitalin e Tiranës teksa gjendja e tij ishte e rëndë.

Nderkaq, diten e djeshme, ka ndërruar jetë mjeku nga Kavaja, Sefer Dervishi. Mjeku Dervishi kishte më shumë se dy javë i shtruar te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”, bejne te ditur burime nga spitali.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje