Grabitet për herë të 4-ët shtypshkronja në Durrës, pronari akuzon policinë

Ndaje

Shtypshkronja Millenium e cila ndodhet në autostraden Durrës-Tiranë në km 26, është grabitur për herë të katërt.

Pronari i shtypshkornjës, shtetasi kosovar Rasim Zekaj, nuk ka lejuar policinë të kryejë veprimet proceduriale.

Sipas tij, grabitësit janë kapur tre herë por i ka liruar policia.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje