LAJMI I FUNDIT/ Sa jane infektimet e reja dhe viktimat

Ndaje

Vazhdon serish nunri i larte i infektimeve ne vend. Nga 500 testime, kane rezuktuar 124 persona me covid.

Nga keto dy qytete kane nunrin me te madh, 33 raste jane ne Tirane, 19 ne Elbasan.

Gjate 24 oreve te fundit kane humbur jeten 4 persona, nje nga Shkodra dhe 3 nga Tirana. /DRONI.al/

🔴 MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19Dr. Marjeta DervishiInstituti i Shëndetit Publik

Publiée par Ogerta Manastirliu sur Samedi 8 août 2020

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje