Olsi Cekici, i martuar dy here, me dy femije, arrestuar ne tre vende evropiane

Ndaje

Olsi Çekiçi, i cili vrau me thikë nënën e tij, ka qene i martuar dy herë. Edhe pse me probleme mendore, ai ia ka dar te koshte dy gra ne kohe te ndryshme ndersa ka dy fëmijë me të dyja bashkëshortet. Njeri prej tyre, vajza ishte e pranishme gjate masakrimit te nenes prej Olsit.

44-vjeçari ka qenë edhe në burg në Belgjikë, Greqi dhe Itali, bejne te ditur burime nga policia.

Çekiçi i mori jetën nënës Firdes me thikë, duke i prerë kokën ne fshatin Bucimas ne Pogradec.

Olsi Çekiçi është kartelizuar nga spitali i Pogradecit për problemet mendore që ka, por refuzonte mjekimet si dhe ishte perdorues i drogave te forta. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje