ELBASAN/ Makina le te vdekur kembesorin tek vijat e bardha

Ndaje

Një aksident i rëndë me pasoje vdekjen ka ndodhur kete mbremje në qytetin e Elbasanit. Nje makine në qendër të qytetit goditi nje  këmbësor teksa ky po kalonte vijat e bardha.

Drejtuesi i automjetit pasi ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk është bërë i ditur emri i viktimës si dhe i drejtuesit të mjetit të përfshirë në aksident, ndërsa policia është vënë në ndjekje të këtij të fundit.

Po sot paradite një 43-vjeçare humbi jetën në një aksident me makine në aksin Elbasan- Peqin./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje