VIDEO/Rikthehet Ismail Kadare, kush e shoqëron buzë detit

Ndaje

Shkrimtari  i madh Ismail Kadare është rikthyer në Shqipëri, pas një periudhe në Paris të Francës. Duket se këtë verë ai ka vendosur ta kalojë në bregdetin shqiptar.

Disa pamje të shkrimtarit nga plazhi i ka publikuar regjisorja e njohur Vera Grabocka.

Nuk dihet se nëse ata janë ata takuar për një shëtitje si miq apo kjo e fundit ka në plan një projekt të ri.

SHkrimtari prej disa kohesh ka evituar daljet publike dhe eshte terhequr nga çdo reagim apo tension politik te shkaktuar koheve te fundit.

View this post on Instagram

Nje shetitje me gjeniun buze detit! #6korrik2020

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje