FOTO+18/Vrasja në Tiranë, e dashura e Hekuran Billës punonte në Chat Line

Ndaje

JOQ Albania mëson ekskluzivisht detaje nga e shkuara e 26-vjeçares me origjinë nga Berati, Adiola Lakra, e cila sot mbeti ne burg pas daljes ne gjyq.

Sipas një dëshmie të mbërritur në redaksinë e JOQ, Adjola Lakra ka punuar disa vite në Chat Line, ku ofronte shfaqje erotike në kamera në këmbim të pagesës.

JOQ Albania ka siguruar edhe disa nga fotot erotike të 26-vjeçares në llogarinë e saj në uebsajtin për të rritur, ku ajo mban pseudonimin “BlondeStorm”, ndësa prezantohet si Arjola nga Berati.

Kujtojmë këtu se, pas dy javësh ndjekje dhe verifikim ndaj 26-vjeçares, policia dhe prokuroria e Tiranës janë bindur se Adjola Lakra, e dashura e Hekuran Billës, ka bashkëpunuar me Viktor Markun dhe Sabastian Malin, për të ekzekutuar Billën.

Dyshohet se ajo ka dhënë informacion tek Sebastian Mali dhe Viktor Marku, për vendodhjen e Hekuran Billës.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje