Bie me kamion ne liqenin e Kukesit, polumbaret kerkojne trupin

Ka dale nga rruga ndersa po drejtonte nje kamion duke rene ne liqenin e Kukesit.

Një 37-vjeçar ka humbur drejtimin e kamionit tek ura e Kolshit ne rrugen e vjeter te Kukesit duke gjetur vdekjen.

Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen”, njofton policia.

Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë Polumbarët e RENEA-s, si dhe shërbimet e Policisë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje