LAJM I FUNDIT/Mbytet në liqenin e Fierzës një 16-vjeçar

Një 16 vjecar është mbytur në liqenin e Fierzës.

Ngjarja ka ndodhur orës 14:25 të ditës së sotme në liqenin e Fierzës në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm, ku 16-vjeçari me inicialet K.S, ishte futur për t’u larë.

Trupi i pa jetë i të miturit u gjet nga peshkatarët e zonës .

Njoftimi i plotë i policisë:

Rreth orës 14:25, në liqenin e Fierzës, në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm, duke u larë në liqe, është mbytur shtetasi K.S., 16 vjeç, banues në lagjen Gostil, Kukës.

Për gjetjen e 16 vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e Policisë dhe në bashkëpunim me familjarët dhe peshkatarët është gjetur i pa jetë nga peshkatarët e zonës 16 vjeçari.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje