Italia vijon renien ne infektime dhe viktima

Ndaje

Italia ka shemuar 75 viktima te reja me koronavirus 24 oret e fundit, duke u stabilizuar ne shifra te uleta.

Nderkohe numri i infektimeve te reja eshte 355 raste ne 24 oret e fundit, nje nder shifrat me te uleta ne tri javet e fundit.

Italia nis neser hapjen ne shume prej sektoreve te ekonomise dhe jetes sociale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje