SHKODER/ Protesta per Teatrin, qindra firma per peticionin

0Shares
0

Qindra qytetare jane bashkuar tek Teatri i Shkodres ne mbeshtetje te kauzes se Aleances per Teatrin.

Ka nisur mbledhja e firmave per peticionin qe kerkon ringritjen e teatrit sic ishte dhe atje ku ishte. Ky eshte qyteti i dyte ku aleanca pervec Tiranes ku Aleanca po vijon mbledhjen e formave permes protestave kunder qeverise.

Shkodër, 23 maj. Protestë dhe firma për rindërtimin e Teatrit Kombëtar.

Publiée par Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit – zyrtare sur Samedi 23 mai 2020

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje