OSHEE, ironi me qytetaret per ankesat, por i sulen qytetaret

Ndaje

Ka mjaftuar nje njoftim i OShEE qe te irritoje edhe me shume me qindra ndjekes te faqes ne Facebook.

“Kushdo mund te ankohet per faturen ne nje nga 85 zyrat e kujdesit ndaj klientit”, lajmeron OSHEE.

Abuzimi me faturimin eshte kthyer tashme ne rutine ndersa numri i ankesave eshte pafund.

Sic duket ndermarrja shteterore kerkon te mbushe arken e zbrazur permes mbifaturimeve. OSHEE eshte tashme e njohur qe mryen tendera fiktive ne miliarda leke nderkohe eshte edhe thesi i Rilindjes per fushata elektorale.


 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje