Italia shenon numrin me te ulet te viktimave

Ndaje

Italia regjistroi 24 oret e fundit 153 viktima e 875 raste pozitive.

Numri i përgjithshëm i viktimave ka arritur në 31 763 ndersa numri i të infektuarve është 224 760.

Në 24 orët e fundit janë 2606 pacientë të sheruar ndersa numri i tyre total ka arritur deri më sot më 122 910.

Deri më sot Italia ka kryer mbi 2 milionë e 900 mijë tampone.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje