LAJMI I FUNDIT/ Emri, plagosje me arme zjarri ne Shkoder

Ndaje

Nje person eshte plagosur ne Shkoder kete pasdite. Ngjarja ka ndodhur te Ura e Bunes, njoftojne burime ende te rezervuara. Mesohet se identiteti i te plagosurit eshte Gezim Bici.

Aktualisht ai eshte ne spital dhe ka marre plage te renda ne qafe dhe ne dore.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes se rende.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje