Djali i Vuçiç infektohet me koronavirus, i shtruar ne klinikë

Ndaje

Djali presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçic, është i infektuar me koronavirus. Lajmi eshte dhene nga vete Vucic ne llogarine qe ka ne Instagram. Ai shkruan se djali i tij eshte shtruar ne kliniken Infektive.

Ne Serbi janë infektuar 2.666 njerëz, ndërsa 65 kanë humbur jeten deri me tani nga Covid 19.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje