Rama entuziasmohet ne Surrel: Shqiptaret si zvicerianet, e degjojne qeverine

Ndaje

Kryeministri Rama thote se te gjithe ata qe u vendosen ne karantinen pasi u kthyen nga Italia e kane zbatuar.

Jane vetem vetem 37 raste qe jane shkelur, tha ai, ose me mire kaq jane identifikuar


Postimi i Rames:

🔴 NË GJITHË SHQIPËRINË SOT VETËM 37 SHKELJE TË RREGULLIT PËR VETËKARANTINIMIN E TË ARDHURVE NGA ITALIA 14 DITËT E FUNDIT😀

NUK DI Ç’TË THEM, SE 37 SHKELJE NË GJITHË VENDIN EDHE ZVICRËS I DUKEN FANTAZI😂 POR LUS ZOTIN QË TA MBANI KËSHTU VETEN NË VAZHDIM DHE MOS TA PËSOJMË SI ATO NDESHJET E KOMBËTARES KUR I HAMË GOLAT NË FUND E DALIM NGA STADIUMI SI… 😳

🔴 I LO❤️E YOU

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje