Aksident tragjik, 24 vjecari shqiptar humb jeten

Ndaje

Nje 24-vjeçar shqiptar humbi jetën në Michigan, SHBA ne një aksident automobilistik.

Ngjarja ndodhi te shtunen, ndërsa viktima është identifikuar si Aleksander Veshtaj.

Njoftimin për vdekjen e tij e ka dhënë fillimisht babai i Aleksandrit, Lum Veshtaj, i cili ka postuar një mesazh prekës në rrjetet sociale.

Ende nuk ka shumë informacione mbi çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti tragjik, ndërsa i gjithë komuniteti shqiptar në SHBA është solidarizuar me familjen Veshtaj për humbjen e madhe.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje