VIDEO/ “Gjushi eshte miku im edhe ne burg”, Rama ka frike nga pendimi i Dakos

Ndaje

“Vangjush Dako ka qenë dhe është miku im”. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, publikon videon dhe komenton se deklarata e Rames dhe mbrojtja e Dakos, eshte frikë e Ramës se mos anëtarët e bandës i hanë kokën.

Postimi i Bardhit:

Këmbëngulje e Edi Ramës për të mbrojtur Vangjush Dakon nuk është vetem arrogancë. Është frikë! Është frika e kreut të bandës, se mos anetarët e bandës pendohen dhe, për të shpëtuar nga burgu, i hanë kokën shefit!

Para frikës së humbjes së pushtetit kriminal dhe pasurimit të paligjshëm, para frikës së drejtësisë, Edi Rama hedh në kosh edhe Departamentin Amerikan të Shtetit, që ka shpallur non grata mikun e tij Vangjush Dako, me të cilin ai mban pushtetin në qarkun e Durrësit.

Koha e Edi Ramës ka mbaruar! Anija e tij po mbytet!

Këmbëngulje e Edi Ramës për të mbrojtur Vangjush Dakon nuk është vetem arrogancë. Është frikë! Është frika e kreut të…

Publiée par Gazment Bardhi sur Dimanche 16 février 2020

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje