Horoskopi, 8 shkurt 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Jeta juaj ne çift do ece ne rrugën e duhur gjate kësaj dite. Do kuptoheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju ngelet me asnjë çështje pa sqaruar. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe shume persona do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Ne planin financiar ka rrezik qe Saturni te sjelle goxha vështirësi dhe probleme. Bëjini sytë katër dhe kujdes me shpenzimet.

Demi

Do keni nevoje për me shume ngrohtësi dhe emocione sot ne jetën tuaj ne çift dhe partneri do jete i gatshëm t’ua plotësojë sa me shpejt dëshirat. Beqaret nuk do jene ende gati te fillojnë një histori dashuria kështu qe serish do mbeten vetëm. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur qe te mundeni nëse nuk doni te keni vështirësi dhe probleme.

Binjaket

Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj sot lidhur me disa çështje te rëndësishme dhe me ne fund do ju gjeni nga një zgjidhje. Periudha e stresuar do marre fund. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak e presin. Ne planin financiar do keni shume fat. Gjendja do ketë edhe me shume përmirësime nga sa ju e keni pritur.

Gaforrja

Venusi do ndikoje pozitivisht gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Si ju ashtu edhe partneri do jeni me humor te mire dhe do argëtoheni pa fund me njeri-tjetrin. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por mund te fillojnë shpejt e shpejt një histori dashurie afatgjate. Financat do jene ne gjendje te qëndrueshme. Do i vini fre vetes kur te shpenzoni.

Luani

Jeta juaj ne çift do kaloje një faze delikate gjate kësaj dite. Nuk do bini dakord për shume gjera me atë qe keni ne krah dhe ne disa momente situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret nuk do mund te krijojnë dot një lidhje serioze edhe pse shume persona do iu vijnë rrotull. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite ne mënyrë qe te mos keni probleme.

Virgjeresha

Jeta juaj ne çift nuk do jete aq e bukur sa ju e kishit ëndërruar megjithatë vështirësi apo probleme te mëdha nuk do ketë. Me mire merrini gjerat me pozitivizëm. Beqaret ka shume mundësi te fillojnë një lidhje te sinqerte dhe afatgjate. Ne planin financiar do ju dalin goxha vështirësi. Qëndroni me këmbë ne toke dhe mundohuni t’i zgjidhni gjerat një e nga një.

Peshorja

Pas një periudhe jo shume te favorshme për jetën tuaj sentimentale, sot gjerat do fillojnë te marrin një tjetër drejtim. Do kaloni çaste fantastike dhe do ndiheni me te lumtur se kurrë me pare. Beqaret do realizojnë disa takime vendimtare te cilat do ua ndryshojnë gjithë rrjedhën e jetës. Problemet financiare nuk do kenë te mbaruar dhe kjo nga keqmenaxhimi i te ardhurave.

Akrepi

Nuk do merreni vesh si duhet sot me atë qe keni ne krah dhe here pas here mund te lindin debate goxha te forta. Mos u bëni kokëfortë, por mundohuni qe here pas here te hapni rruge. Beqaret me mire ta lënë veten te lire dhe t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë. Financat do jene te stabilizuara, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju te kryeni shpenzime marramendëse.

Shigjetari

Mirëqenia dhe harmonia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do kaloni çaste te mrekullueshme te cilat nuk keni për t’i harruar aq lehte. Beqaret do ndihen gati për te filluar një lidhje me te parin qe do ju dale para. Gjendja e financave do mbetet e mire ehe pse mund te kryeni ndonjë shpenzim me tepër sesa zakonisht.

Bricjapi

Dite shume normale dhe here pas here rutine kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do ece si ju e kishit menduar. Beqaret do kërkojnë gjithë ditën shpirtin e tyre binjak, por nuk do mundin dot te fillojnë menjëherë një lidhje. Merrni kohen e duhur për ta njohur atë. Ne planin financiar do jeni me te organizuar se kurrë me pare dhe gjendja nuk do ketë probleme.

Ujori

Dite shume e tensionuar dhe e mbushur me debate te forta kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here mezi do prisni te mbaroje dita. Beqareve do ju ndryshoje tërësisht rrjedha e jetës. Ne momentin qe me pak e presin do realizojnë edhe takimet me te bukura. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur nëse nuk doni te mbeteni pa para me pas.

Peshqit

Do jeni sharmante gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje për mrekulli sot për ju qe jeni ne një lidhje. Do keni një komunikim te fortese partnerin. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një histori dashurie edhe pse mundësitë nuk do mungojnë asnjë moment. Ne planin financiar do mundoheni te zgjidhni problemet qe ju kishin dale kohet e fundit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje