BERAT/ Humbin jeten dy foshnja binjake 5 muajshe, shkaku enigme

Ndaje

Dy foshnje binjake kane humbur jeten sot ne nje shtepi ne periferi te qytetit te Beratit.

Femijet, binjake ne moshen 5 muajsh, kane mberritur ne spitalin e qytetit te vdekur. Dyshimet e para te mjekeve lidhen me mundesine e mungeses se oksigjenit. Po ashtu femijet nuk kane qene te helmuar apo me shenja dhune.

Femijet kishin qene te qete ne mengjes dhe e ema ia ka nderruar krevatin. Dhoma ngrohej me dru zjarri. Pikerisht ne kete kohe jane kosntatuar edhe humbja e vetedijes se foshnjave.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje