VIDEO/ Rrëzohet pallati 6 katësh te Unaza e Re

Ndaje

Është shembur ndertesa 6 katëshe në Unazën e Re.

Shpërthimi u krye me telekomandë duke shmangur edhe dëmet në ndertesat e reja.

https://fbwat.ch/1xrSx9RoMrHr7Zmq

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje