Dritan Leli lë pas Portokallinë me gafën e tij në sheshin kryesor të Vlorës

Ndaje

Kryetari i Bashkisë Vlorë, Dritan Leli ka bere gafen me te qendrueshme ne historine e tij. Teksa ishte në skenë për të pritur bashkë me qytetarët ndërrimin e viteve, Leli ka marrë mikrovonin dhe ka nisur numërimin mprabsht duke u bërë lëmsh.

Me mikrofon para të gjithëve, Leli ka nisur numërimin me: 5, 6, 3, 4, 2, 1. Ne fund iu ka uruar te gjitheve gezuar vitin e vjeter. Gëzuar Vitin e Ri 2019, 2020-ën, ka thene ai duke shkaktuar gaz pa fund ne shesh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje