Aksidenti i rende ne Korce, policia shpjegon si ndodhi

Ndaje

Nje aksident i rende ndodhi sot ne Korce.  Je person humbi jeten kur nje makine tip benx doli nga rruga ne fshatin Rrembec.

Detajet e policise:

Më datë 07.12.2019, në aksin rrugor Korçë-Maliq, pranë kryqëzimit të fshatit Rëmbec, shtetasi M.B, 37 vjeç, banues në fshatin Orman, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë drejtuesi i mjetit ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje