“ 150 mln dollarët e ndarë për oligarkët të ja kthejë popullit”

Ndaje

Nënkryetari i PD, Edi Paloka i përgjigjet Ramës qe kanpostuar dy here sot ne drejtim te oozited. Ska kohë për foto, 150 mln dollarët e ndarë për oligarkët të ja kthejë popullit, thote Paloka.

Postimi i Palokes:

Nuk eshte koha per foto te perbashket te politikaneve, por qe politika dhe politikanet te jete prane qytetareve! Opozita eshte ne sherbim te qytetareve dhe prane tyre.

Qeveria ka nje detyrim: Te lere fjalet dhe te kaloje ne veprime konkrete. Qytetaret kane nevoje urgjente per zgjidhje. 150 milion dollare te ndara kete vit per 10 oligarket duhet t’i kalojne menjehere nevojes qe kane qytetaret per strehim! Koha nuk pret!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje