LAJMI I FUNDIT/ Lekundje te forta termeti ne Tirane

Ndaje

Nje lekundje e forte termeti u ndje ne oren 21.52 sonte ne Tirane.

Goditja ishte e forte dhe alarmet e makinave u provokuan. Nderkohe mendoeht se goditja te kete qene mbi 4.5 balle.

Kesaj here lekundjet e termetit jane ndjere edhe ne Diber.

Epiqendra e termetit ishte ne Hamallaj rreth 31 km nga Tirana.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje